Guru Tattoo

Czym się zajmujemy?

Tatuaże Wrocław

W naszym studio tatuażu Wrocław staramy się spełniać tatuażowe marzenia naszych klientów. Jesteśmy w stanie wykonać tatuaż z projektu klienta, często jednak wprowadzając własne modyfikacje i zmiany – co sprawia, że tatuaż staje się jeszcze lepszy. Możemy zaprojektować tatuaż na podstawie pomysłu klienta, a czasem nawet historii, z jaką do nas przyszedł, a która jest dla niego bardzo ważna.

Piercing Wrocław

Oprócz tatuażu możesz u nas wykonać każde możliwe przekłucie ciała, ponieważ robimy body piercing, w tym jako pierwsi piercing intymny we Wrocławiu.
Używamy najlepszej dostępnej biżuterii, na pierwsze przebicie tytanu chirurgicznego G23, co czyni świeże przekłucie najbardziej bezpiecznym i skraca proces gojenia do minimum.

 

PIERCING WROCŁAW CENNIK – znajdziecie w zakładce piercing Wrocław

Laserowe usuwanie Tatuażu Wrocław

Czasami zakrycie starego tatuażu nowym nie jest możliwe. Dla takich klientów wprowadziliśmy jako pierwsze STUDIO TATUAŻU WE WROCŁAWIU usługę jaką jest LASEROWE USUWANIE TATUAŻU . Oprócz rozjaśniania niechcianych TATUAŻY pod cover w niektórych przypadkach udaje się nam całkowicie je usunąć, do tego potrzeba jednak wielu sesji . USUWANIE TATUAŻU a raczej jego rozjaśnienie pod przykrycie nowym ładnym tatuażem zajmuje zwykle 1-3 zabiegi  w zależności od jego intensywności . Nasze urządzenie to Laser wysokiej klasy medycznej  Nd:YAG Q-switch  usuwa jedynie Czerń i jej odcienie ale czasem udaje się rozjaśnić niektóre kolory.
 
Zwykle po USUWANIU TATUAŻU w naszym salonie nie ma żadnych powikłań jednak normalnym zjawiskiem są czasem pojawiające się małe pęcherzyki oparzeniowe wypełnione płynem. Zwykle też występuje mniejsze lub większe zaczerwienienie skóry w rejonie działania lasera które zwykle znika po kilku pierwszych dniach. W tym czasie należy chronić podrażnioną laserem skórę  przed wodą oraz stosować jak najczęściej , piankę PANTHENOL lub inne środki na oparzenia. Częstotliwość kolejnych po sobie sesji usuwania laserowego tatuażu powinna być nie mniejsza niż 2-3 miesiące. Im więcej czasu między zabiegami tym więcej rozbitego pigmentu przez laser usunie krążąca pod skórą limfa, co za tym idzie uzyskamy w ten sposób najlepsze efekty i wydacie mniej pieniędzy!  Dlatego nie polecamy stosować krótszych przerw  jakie stosuje nasza konkurencja. Jesteśmy tu dla Was i zależy nam aby usługa usuwania tatuażu w naszym salonie przebiegła jak najbezpieczniej i wydajnie. 

Kontakt

Skontaktuj się z nami.