Guru Tattoo

KURS TATUAŻU WROCŁAW

Grzegorz Małek jest niekwestionowanym pionierem sztuki przekłuwania ciała we Wrocławiu i w naszej części Polski. Jako pierwszy od około 30 lat wykonuje PIERCING w tym PIERCING INTYMNY damski i męski. We wczesnych latach 90 tych łamał stereotypy i przekraczał istniejące bariery i kanony ozdoby erotycznej ciała robiąc niespotykane w tamtych czasach przekłucia zarezerwowane do tej pory jedynie dla wąskiego grona fanów PIERCINGU za granicą lub obrzędów rytualnych w innych kulturach niż nasza. Wtedy gdy internet jeszcze nie istniał wiedza na temat przekuć innych niż uszy lub nos 🙂 była w zasadzie w Polsce niedostępna jednak udało mi się sprowadzić i przeczytać książkę Modern Primitive Fakira Musafara, który w tamtych czasach jako nieliczny w Ameryce zajmował się Piercingiem rytualnym a w swoich książkach dzielił się wiedzą na ten temat. Powiedzieć, że wywarła ona na mnie ogromne wrażenie to mało…

Po dość długim czasie studiowania wiedzy tajemnej 🙂 i różnych eksperymentach z igłami i ciałem zacząłem jako pierwszy w tej części Polski wykonywać profesjonalnie, czysto i bezpiecznie cały wachlarz przekłuć aż doszedłem do perfekcji w wielu standardowych dzisiaj przekłuciach w obrębie twarzy a później z wielkim powodzeniem PIERCINGU INTYMNEGO u kobiet i mężczyzn. W tym czasie popularyzowałem PIERCING udzielając wielu wywiadów w różnych radiach oraz czasopismach w tym najbardziej znanych erotycznych. Efektem tego jest dziś ogromne doświadczenie niedostępne dla innych młodych piercerów. Grzegorz ma za sobą wiele tysięcy różnych przekłuć i zadowolonych klientów!

O studiu Guru Tattoo Wrocław

Szkolenia

obejmują:

Etap 1

Higiena i podstawy mikrobiologii w tatuażu artystycznym

Etap 2

Moc praktycznych informacji na temat samodzielnego prowadzenia studia tatuażu

Etap 3

Zagadnienia techniczne i sprzętowe

Etap 4

Podstawy tatuowania

Etap 5

Wykonanie tatuażu na własnym modelu pod okiem prowadzącego

Więcej

Informacji

Szkolenie odbywa się w przyjaznej atmosferze, a kursant wyniesie z niego wiele cennych i przydatnych informacji.
 
Kurs odbywa się w studio tatuażu Wrocław Guru Tattoo, gdzie Grzegorz Małek prowadzi od 30 lat najstarszy salon tatuażu we Wrocławiu.
 
Każde szkolenie wyceniane jest indywidualnie w zależności od poświęconego czasu i wiadomości.
Po jego ukończeniu kursant otrzymuje certyfikat potwierdzający odbyte szkolenie.
 
Co odróżnia nasze szkolenie od innych?
 
To że szkolenie tatuażu nie jest  grupowe tylko indywidualne, a prowadzi je jeden z najbardziej doświadczonych tatuatorów w Polsce.
 
Więcej info na temat Grzegorza Małka w zakładce o nas.
Masz jakieś pytania dzwoń +48 601-701-778 lub napisz maila gurutat2@gmail.com 
 
Studio tatuażu Guru Tattoo Wrocław

Tak przez okres 1 miesiąca wszelkie telefoniczne konsultacje są w cenie kursu tatuażu. Muszą być jednak wcześniej umówione.

Tak , pomagamy kursantom dobrać najbardziej optymalny dla nich i ich poziomu sprzęt.

Moje indywidualne szkolenia tatuażu jak sama nazwa wskazuje są bardzo elastyczne co do programu i przygotowane pod konkretną osobę i jej obecny poziom na jakim się znajduje.

Każdy mój kurs / szkolenie tatuażu zakończone jest oryginalnym certyfikatem poświadczającym odbycie szkolenia u mnie w studio w języku polskim lub angielskim.

Osobą prowadzącą wszystkie szkolenia jest Grzegorz Małek , artysta tatuażu z największym doświadczeniem w tej części Polski. W swojej karierze wyszkolił bardzo wielu adeptów sztuki tatuażu artystycznego.

Kontakt

Skontaktuj się z nami.