Guru Tattoo

Usuwanie tatuażu Wrocław

Czasami zakrycie starego tatuażu nowym nie jest możliwe. Dla takich klientów wprowadziliśmy jako pierwsze studio tatuażu we Wrocławiu usługę, jaką jest laserowe usuwanie tatuaży. Oprócz rozjaśniania niechcianych tatuaży pod cover w niektórych przypadkach udaje się nam całkowicie je usunąć, do tego potrzeba jednak wielu sesji. 
 
Usuwanie tatuażu, a raczej jego rozjaśnienie pod przykrycie nowym ładnym tatuażem, zajmuje zwykle 1-3 zabiegi  w zależności od jego intensywności. Nasze urządzenie to laser wysokiej klasy medycznej Nd:YAG Q-switch.  Usuwa jedynie czerń i jej odcienie, ale czasem udaje się rozjaśnić niektóre kolory.
 
Zwykle po usuwaniu tatuażu w naszym salonie we Wrocławiu nie ma żadnych powikłań, jednak normalnym zjawiskiem są czasem pojawiające się małe pęcherzyki oparzeniowe wypełnione płynem. Zazwyczaj też występuje mniejsze lub większe zaczerwienienie skóry w rejonie działania lasera, które zwykle znika po kilku pierwszych dniach. W tym czasie należy chronić podrażnioną laserem skórę przed wodą oraz stosować jak najczęściej, piankę panthenol lub inne środki na oparzenia. 
 
Częstotliwość kolejnych po sobie sesji usuwania laserowego tatuażu powinna być nie mniejsza niż 2-3 miesiące. Im więcej czasu między zabiegami, tym więcej rozbitego pigmentu przez laser usunie krążąca pod skórą limfa, co za tym idzie uzyskamy w ten sposób najlepsze efekty i wydacie mniej pieniędzy!  Dlatego nie polecamy stosować krótszych przerw, jakie stosuje nasza konkurencja. Jesteśmy tu dla Was i zależy nam aby usługa usuwania tatuażu w naszym salonie przebiegła jak najbezpieczniej i wydajnie. 
Usuwanie tatuażu Wrocław
Laserowe usuwanie tatuażu we Wrocławiu

UWAGA! U niektórych osób, mimo iż zdarza się to bardzo rzadko, mogą wystąpić powikłania, za które nasze studio nie bierze żadnej odpowiedzialności. Klient powinien zdawać sobie sprawę, iż jest to zabieg niosący za sobą pewne ryzyko i że decydując się na taki zabieg robi to na własne życzenie i odpowiedzialność, dokładnie tak samo jak usuwając zęba lub robiąc inny zabieg chirurgiczny w prywatnej klinice.

Pielęgnacja po

zabiegu usuwania tatuażu

UWAGA! W 95% przypadków po usuwaniu tatuażu nie ma żadnych blizn, jednak laserowe usuwanie tatuażu jest zabiegiem ingerującym w strukturę skóry i działa podobnie jak małe punktowe oparzenie więc niezwykle rzadko po mechanicznym uszkodzeniu pęcherzyków  mogą pojawić się zwykle bardzo niewielkie blizny lub przebarwienia.

Stosuj się do naszych instrukcji a ślad po usuwaniu tatuażu zagoi się szybko i bez większych problemów!

Po zabiegu

usuwania tatuażu

Pielęgnacja po

usuwania tatuażu

UWAGA! W 95% przypadków po usuwaniu tatuażu nie ma żadnych blizn, jednak laserowe usuwanie tatuażu jest zabiegiem ingerującym w strukturę skóry i działa podobnie jak małe punktowe oparzenie więc niezwykle rzadko po mechanicznym uszkodzeniu pęcherzyków  mogą pojawić się zwykle bardzo niewielkie blizny lub przebarwienia.

Cover tatuażu

inny pomysł na pozbycie się niechcianego wzoru

Cover tatuażu – przebieg procesu

Cover tatuażu polega na zakryciu lub poprawieniu starego, niechcianego tatuażu. Proces ten jest bardziej skomplikowany od zaprojektowania i wykonania nowego wzoru, doświadczeni tatuatorzy są jednak w stanie osiągnąć zadowalające efekty, dlatego niektóre osoby, chcące pozbyć się starej grafiki, decydują się właśnie na cover, a nie laserowe usunięcie tatuażu.

Covery tatuażu może zostać wykonany przy użyciu różnych technik.

Cover up tattoo

W wypadku cover up tattoo stary tatuaż zakrywany jest nowym, który został zaprojektowany tak, by jak najlepiej przesłonić poprzedni wzór. Zazwyczaj oznacza to użycie dużej ilości detali oraz ciemnych tuszów, przede wszystkim czarnego i ciemnoniebieskiego. Doświadczeni tatuatorzy z Guru Tattoo Wrocław są w stanie wykonać tatuaż, spod którego stary projekt nie będzie przebijał. Cover up tattoo to często stosowane rozwiązanie stanowiące alternatywę dla całkowitego usunięcia tatuażu metodą laserową.

Blackout tattoo

Blackout tattoo to technika polegająca na całkowitym pokryciu starego tatuażu czarnym tuszem, a następnie dodanie do niego elementów tworzących nowy wzór. Rozwiązanie to stosowane jest rzadziej od cover up tattoo, jego efekty dla wielu osób mogą się bowiem wydawać zbyt przytłaczające.

Re-design tattoo

W wypadku techniki re-design tattoo niechciany tatuaż nie zostaje całkowicie zakryty, lecz wyłącznie zmieniony poprzez dodanie nowych elementów, pozwalających na stworzenie nowego, bardziej atrakcyjnego wzoru.

W przypadku jakich wzorów możliwe jest wykonanie coveru tatuażu?

Cover najłatwiej wykonać w wypadku starych, wyblakłych tatuaży. Proces ten przebiega najlepiej przy wzorach stworzonych przy użyciu jasnych, niezbyt intensywnych tuszów. Istotną rolę odgrywa również wielkość tatuażu – znacznie łatwiej zakryć lub przerobić niewielkie wzory. W niektórych wypadkach przed wykonaniem coveru zaleca się odbycie kilku sesji usuwania laserowego. Dzięki nim tusz blaknie i nie przebija przez nowy projekt.

Przygotowanie do pierwszego tatuażu

Kontakt

Skontaktuj się z nami.