Wykonane przez nas

tatuaże realistyczne

Tatuaż realistyczny w Guru Tattoo Wrocław – klasyka i wierne odwzorowanie obrazu ponad wszystko!

Tatuaż realistyczny odznacza się wiernym i szczegółowym odwzorowaniem na skórze wybranego przedmiotu, zwierzęcia lub postaci. Wykonywany jest zazwyczaj na podstawie zdjęć czy portretu, w kolorze lub w odcieniach szarości. Wymaga to dokładnej znajomości i wiedzy w zakresie łączenia poszczególnych kolorów ze sobą oraz płynnego przechodzenia z jednego odcienia w drugi. 

Wykonanie tego rodzaju tatuażu wymaga od tatuażysty nie lada umiejętności artystycznych związanych z konturowaniem, cieniowaniem, nadaniem obrazowi właściwych kształtów i proporcji. Z tego też względu wykonanie tatuażu realistycznego wymaga skupienia i poświęcenia dużej ilości czasu.

Znaczenie tatuażu realistycznego

Tatuaże realistyczne dotyczą zazwyczaj twarzy ludzi oraz zwierząt. Przykładowymi projektami są twarze bliskich osób lub pyski ukochanych pupili, np. psów, czy kotów. Na ich umieszczenie na ciele decydują się osoby, które chciałyby mieć choć cząstkę ukochanej osoby lub zwierzaka zawsze przy sobie i móc zachować je w pamięci. 

Miejsca, które najczęściej wybierają klienci Guru Tattoo Wrocław na tatuaż realistyczny

Im bardziej szczegółowy projekt, tym, co do zasady, będzie potrzebował wygospodarowania na ciele większej ilości powierzchni. Tatuaże realistyczne wykonywane są najczęściej na przedramionach, na nogach, na plecach, na klatce piersiowej.

Kontakt

Skontaktuj się z nami.