Wykonane przez nas

tatuaże 3D

Odkryj świat trójwymiarowych tatuaży we Wrocławiu

Sztuka tatuażu cały czas się rozwija, dzięki czemu możliwa jest realizacja wciąż nowych, interesujących projektów. W ostatnich latach popularność zdobywają tatuaże 3D, tworzące złudzenie przestrzeni i trójwymiarowości na skórze.

Czym wyróżniają się tatuaże 3D tworzone w naszym salonie tatuażu we Wrocławiu?

Wykonanie tatuażu 3D polega na użyciu światła i cienia w celu uzyskania jak najbardziej naturalistycznego efektu. Poprzez umiejętne cieniowanie możliwe jest nadanie wzorowi głębi. Tak wykonany tatuaż wyróżnia się wielkim realizmem i wprost ożywa na skórze. Jest ponadto w stanie stworzyć iluzję znajdowania się wewnątrz ciała. 

Technika 3D może zostać wykorzystana do wykonania prawie każdego projektu. Najbardziej popularne są motywy roślinne i animalistyczne, a także zegary, portrety i geometryczne bryły.

Historia tatuaży 3D

Przez większość swojej długiej historii tatuaże były dwuwymiarowe. Dopiero rozwój technik i narzędzi do tatuażu pozwolił na pojawienie się hiperrealistycznych wzorów 3D. Cieniowane tatuaże trójwymiarowe wykonywane są od niespełna dwudziestu lat.

Znaczenie tatuaży 3D

Współczesny tatuaż maoryski służy do przedstawiania za pomocą wzorów, historii, wydarzeń z życia oraz swojej osobowości. Charakterystyczną cechą tatuażu maoryskiego jest jego unikalność objawiająca się zestawianiem i łączeniem ze sobą różnych wzorów, z których każdy jest inny i indywidualnie dopasowany do klienta.

Gdzie najlepiej wykonać tatuaż 3D?

Tatuaż 3D może zostać wykonany praktycznie na każdej części ciała. Wybór lokalizacji zależy od preferencji klienta i efektu, jaki chce on osiągnąć. Umieszczenie tatuażu na dużej partii ciała pozwala na zawarcie w projekcie większej ilości detali, które potęgują wrażenie realizmu. W naszym studio we Wrocławiu popularne jest wykonanie tatuaży 3D w miejscach, w których możliwe jest dopasowanie ich wzoru do pracy mięśni. Pozwala to osiągnąć wrażenie ruchu, dzięki któremu projekt zdaje się ożywać na skórze.

Tatuaże 3D we Wrocławiu – salon Guru Tattoo

Tatuażyści z Wrocławia ze studia Guru Tattoo posiadają zdolności, doświadczenie oraz dużą wyobraźnię przestrzenną, które są konieczne do wykonania realistycznego tatuażu 3D. Realizacja projektów tego typu wymaga z reguły więcej czasu niż w wypadku klasycznych, dwuwymiarowych wzorów, dlatego konieczne może więc być podzielenie pracy na kilku sesji.

Kontakt

Skontaktuj się z nami.